پنج شنبه ١٠ فروردين ١٣٩٦
 • سال اقتصادمقاومتی؛ تولید - اشتغال گرامی باد

 • احضار تهیه کنندگان و انتشاردهندگان کلیپ موهن به جامعه ی پزشکی کشور به دادسرا/ درخواست از قوه قضاییه برای برخورد با هتاکان به حقوق شهروندی در فضای مجازی
  موهبتی اعلام کرد: در پی اقدام ضد اخلاقی و خلاف قانون موسسه ی غیرمجاز آرمان مدیا در تهیه و پخش کلیپی موهن و جهت دار علیه جامعه پزشکی که یکی از دلسوزترین و زحمت کش-ترین اقشار جامعه که پرچم دار نظام سلامت در اقصی نقاط میهن عزیز اسلامی می-باشند، وزارت بهداشت اقدام به طرح شکایت علیه تهیه کنندگان این کلیپ کردکه با دستور قاطع مقام محترم قضایی در دادسرای رسانه موضوع به منظور شناسایی عاملین و منتشرکنندگان به پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (فتای تهران بزرگ) ارجاع شد.

 • وزیر بهداشت: برنامه عملیاتی باید اساس اقدامات باشد/ مدیران وزارت بهداشت باید برنامه داشته باشند
  دکتر هاشمی ضمن تقدیر از دست‌اندركاران تدوين و اجرای برنامه عملياتی قائم مقام‌ها و مديران پايش حوزه‌های ستادی وزارت بهداشت، گفت: وقتی معاونان ما در ستاد، روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌ها برنامه داشته باشند، ما به هدف‌مان می‌رسیم.

 • وزیر بهداشت: عملکرد حوزه برنامه ريزي برای پایش برنامه عملیاتی، نقطه اميد است
  وزیر بهداشت با اشاره به دریافت بخشی از مطالبات از بیمه سلامت بر ضرورت توزیع همه این اعتبار تا پیش از سال جدید تاکید کرد و گفت: طبق قولی که وزیر رفاه به رییس جمهور داده اند ، تاپايان سال نیز بخشی از بدهي هاي تامين اجتماعي پرداخت مي شود.

 • موهبتی در آران و بیدگل: اولویت وزارت بهداشت، مناطق محروم است
  معاون برنامه ریزی، هماهنگی حقوقی و امور مجلس وزیر بهداشت گفت: رویکرد این وزارتخانه در دولت یازدهم، اولویت دادن به مناطق محروم کشور است.

 • خدمت در حوزه سلامت از جمله با ارزش ترین خدمات در حوزه های کاری است
  معاون برنامه ریزی، هماهنگی و امور حقوقی وزیر بهداشت در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی کاشان، خدمت و فعالیت در حوزه سلامت را از با ارزش ترین و جلیل ترین حوزه های کاری عنوان کرد.

 • معاون وزیر بهداشت: طرح تحول سلامت مبنی بر قانون برنامه ششم توسعه و سیاست های کلی سلامت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری انجام گرفت.
  موهبتی گفت: جمهوری اسلامی در قالب‌های سند چشم‌انداز 1404، سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری درحوزه سلامت، سیاست‌ها و احکام برنامه توسعه پنجم و ششم کشور به موضوع سلامت توجه ویژه‌ای کرده است

 • از قوه محترم قضائیه انتظار می رود با این پدیده شوم با قاطعیت برخورد نماید/ عده ای عامدانه یا ناشیانه سلامت مردم را هدف گرفته اند
  معاون برنامه ریزی هماهنگی و حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت گفت: علی رغم همه فضاسازی های موجود، جامعه پزشکی در نظرسنجی های مردم در صدر اعتماد عمومی جامعه قرار دارد.

 • ضرورت پرداخت بدهی بیمه‌ها برای جلوگیری از تضعیف حقوق بیماران/ درآمدهای تامین اجتماعی شفاف‌سازی شود
  وزیر بهداشت با تأکید بر اینکه چاره کار بدهی بیمه‌ها به مراکز درمانی در دست دولت قرار دارد، افزود: سازمان تأمین اجتماعی در آن مقطع که مصلحت است خود را دولتی می‌داند و هر جا که مصلحت نباشد غیردولتی است.