سه شنبه ٠٨ فروردين ١٣٩٦
اخبار دانشگاه
 


وزیر بهداشت: عملکرد حوزه برنامه ريزي برای پایش برنامه عملیاتی، نقطه اميد است
وزیر بهداشت با اشاره به دریافت بخشی از مطالبات از بیمه سلامت بر ضرورت توزیع همه این اعتبار تا پیش از سال جدید تاکید کرد و گفت: طبق قولی که وزیر رفاه به رییس جمهور داده اند ، تاپايان سال نیز بخشی از بدهي هاي تامين اجتماعي پرداخت مي شود.
 ١٣٩٥/١٢/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
موهبتی در آران و بیدگل: اولویت وزارت بهداشت، مناطق محروم است
معاون برنامه ریزی، هماهنگی حقوقی و امور مجلس وزیر بهداشت گفت: رویکرد این وزارتخانه در دولت یازدهم، اولویت دادن به مناطق محروم کشور است.
 ١٣٩٥/١٢/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور معاون وزیر بهداشت کلنگ احداث مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی ابوزیدآباد به زمین زده شد
با حضور معاون برنامه ریزی، هماهنگی و امور حقوقی وزیر بهداشت، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس و جمعی از مسئولین دانشگاه و شهرستان های کاشان و آران و بیدگل کلنگ احداث مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی ابوزیدآباد به زمین زده شد.
 ١٣٩٥/١٢/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون برنامه ریزی، هماهنگی و امور حقوقی وزیر بهداشت:
خدمت در حوزه سلامت از جمله با ارزش ترین خدمات در حوزه های کاری است
معاون برنامه ریزی، هماهنگی و امور حقوقی وزیر بهداشت در مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی کاشان، خدمت و فعالیت در حوزه سلامت را از با ارزش ترین و جلیل ترین حوزه های کاری عنوان کرد.
 ١٣٩٥/١٢/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر بهداشت: طرح تحول سلامت مبنی بر قانون برنامه ششم توسعه و سیاست های کلی سلامت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری انجام گرفت.
موهبتی گفت: جمهوری اسلامی در قالب‌های سند چشم‌انداز 1404، سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری درحوزه سلامت، سیاست‌ها و احکام برنامه توسعه پنجم و ششم کشور به موضوع سلامت توجه ویژه‌ای کرده است
 ١٣٩٥/١٢/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>