سه شنبه ٢٦ دی ١٣٩٦
اخبار معاونت
 


دبیر مجامع، شوراها و هیأت های امناء وزارت بهداشت ابقا شد
معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر امین لو را در سمت دبیر مجامع، شوراها و هیأت های امناء ابقاء کرد.
 ١٣٩٦/١٠/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حکم وزیر بهداشت؛
دبیر ستاد کشوری برنامه تحول نظام سلامت منصوب شد
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر علی‌اکبر حقدوست را به عنوان دبیر ستاد کشوری برنامه تحول نظام سلامت منصوب کرد.
 ١٣٩٦/١٠/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزیر بهداشت: پژوهشهای امروز باید چشم انداز آینده را برنامه ریزی کند / ارزش اهدای خون در جامعه پررنگ تر شود
دکتر حق دوست گفت: در برنامه های آینده سازمان انتقال خون ارزش و تقدس اهدای خون را باید از نظر اجتماعی پررنگ تر کنیم و این ارزش بیشتر از گذشته در جامعه نمود یابد.
 ١٣٩٦/٠٩/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تسلیت دکتر حق دوست درپی درگذشت ناگهانی رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت
معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزیر بهداشت طی پیامی درگذشت ناگهانی دکتر حضرتی رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را تسلیت گفت.
 ١٣٩٦/٠٩/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت: تعداد دانشمندان برتر کشور پنج برابر افزایش پیدا کرده است
معاون تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت در اجلاس روساي دانشگاه هاي علوم پزشكي با بيان اينكه تعداد دانشمندان برتر کشور پنج برابر افزایش پیدا کرده است، گفت: باید از افرادی که از نظر علمی فعال هستند، حمایت شود، چراکه با حمایت از نیروی انسانی فعال، کیفیت پژوهش در دانشگاه ها افزایش پیدا می کند.
 ١٣٩٦/٠٩/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>