سه شنبه ٠٤ مهر ١٣٩٦
اخبار معاونت
 


دانش جعفری: پایداری منابع مالی در حوزه سلامت ضروری است/در حوزه اقتصاد مقاومتی در حیطه سلامت راهکارهای وسیع و کارآمدی در کشورهای مختلف اجرا شده است
مشاور عالی وزیر بهداشت با تاکید بر ضرورت پایداری منابع مالی در حوزه سلامت، گفت: پایداری منابع مالی باعث می شود خدمات بدون دغدغه و وقفه در اختیار متقاضیان سلامت قرار گیرد.
 ١٣٩٦/٠٦/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تجليل وزير بهداشت از تلاش مديران و پرسنل معاونت برنامه ريزي هماهنگي و امور مجلس در ايام راي اعتماد دولت دوازدهم
دکتر هاشمی گفت: نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی با رای بی سابقه یکبار دیگر از اقدامات صورت گرفته در حوزه سلامت کشور حمایت همه جانبه کردند.
 ١٣٩٦/٠٦/٠٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حکم وزیر بهداشت؛ دکتر علی اکبر حق دوست به عنوان معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت منصوب شد
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر علی اکبر حق دوست را به عنوان معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت منصوب کرد.
 ١٣٩٦/٠٥/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس مجلس: اختیارات قانونی برای استقلال دانشگاه‌های علوم پزشکی وجود دارد
دکتر لاریجانی با بیان اینکه اختیارات قانونی برای استقلال دانشگاه‌های علوم پزشکی وجود دارد،‌ افزود: دانشگاه‌ها به سطحی از نخبگی رسیده‌اند که اختیار اداره خود را در دست بگیرند و قانون پیش بینی‌ها لازم را در این بخش انجام داده اما در حال حاضر به شکل مطلوبی از آن بهره گرفته نمی‌شود و باید دانشگاه‌ها به سمت استقلال در اداره پیش بروند و هیچ مانعی به لحاظ قانونی در پیش روی آنها نیست.
 ١٣٩٦/٠٥/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری بیش از 650 جلسه هیات های امنای دانشگاه های علوم پزشکی با 9 هزار مصوبه، بسیار ارزشمند است/ هیات های امنا نقش موثری در کنترل هزینه های حوزه بهداشت و درمان دارند/ لزوم افزایش اختیارات دانشگاه های علوم پزشکی
وزیر بهداشت در اجلاس سراسری هیات های امنای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور گفت: هیات های امنای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور در طول سه سال و نیم گذشته زحمات زیادی کشیدند و توانستند در بیش از 650 جلسه داوطلبانه و در جهت مصالح عمومی در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حدود 9 هزار مصوبه داشته باشند.
 ١٣٩٦/٠٥/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>