شنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٦
 • نمایندگان مجلس با هوشمندی کامل، با تقاضای تحقیق و تفحص از طرح تحول نظام سلامت مخالفت کردند/ اقدام مجلس باعث دلگرمی تلاشگران عرصه سلامت شد/ وزارت بهداشت برای هر گونه نظارتی بر منابع طرح تحول سلامت آمادگی دارد
  معاون برنامه ریزی،‌ هماهنگی،‌ حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت گفت: روز گذشته نمایندگان مجلس با هوشمندی کامل و رای قاطع یعنی با 63 درصد آراء ، با تقاضای تفحص از طرح تحول نظام سلامت مخالفت کردند و باعث دلگرمی تلاشگران عرصه سلامت شدند.

 • دکتر امین لو: با مدیریت دکتر هاشمی در وزارت بهداشت، در همه زمینه ها کار کارستانی انجام شده است
  مشاور وزیر و دبیر مجامع و هیئت های امناء دانشگاه های علوم پزشکی گفت: برنامه ریزی موضوعی در مدیریت همه دستگاه ها و ادارات ملی و بین المللی مورد نیاز است و در وزارت بهداشت و درمان به عنوان کار اولیه نیست.

 • موهبتی: سلامت، بعنوان یکی از اولویت های اساسی کشور باید از فضای سیاسی دور بماند
  معاون برنامه ریزی،‌ هماهنگی،‌ حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت درمراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: سلامت بعنوان یکی از اولویت های اساسی کشور باید از فضای سیاسی به دور بماند و خدمت در این بستر ارزشمند بوده و نزد خداوند پاداش عظیم دارد.

 • دکتر نمگی: هيات امنا، امين بيت المال هستند/ توسعه ي دانشگاهها منوط به استمرار پايش و نظارت
  معاون توسعه امور اجتماعي و عمومي سازمان برنامه و بودجه گفت: هيات امنا به عنوان امين بين المال، تنها مرجع مورد اعتماد در دانشگاه است كه در استقلال مديريتي سازمان نقش ارزنده اي ايفا مي كند.

 • استاندار اصفهان: طرح تحول سلامت؛ موفق ترين برنامه ي دولت يازدهم/ تامين سلامت جسم و روان وظيفه ي ذاتي حكومتهاست
  زرگر در دومين نشست تبيين برنامه ي عملياتي دانشگاههاي علوم پزشكي كلان منطقه ي هفت كشور گفت: اجراي طرح تحول نظام سلامت، موفق ترين طرحي است كه در دولت تدبير و اميد به منصه ي ظهور رسيد.

 • استاندار يزد: رضايتمندي ٩٥ درصدي مردم از طرح تحول سلامت در استان يزد
  میرمحمدی در دومين نشست تببين برنامه ي عملياتي دانشگاههاي کلان منطقه هفت گفت: با اجراي طرح تحول نظام سلامت و كاهش پرداخت از جيب، رضايتمندي بيش از ٩٥ درصدي مراجعين از اجرا و خدمات اين طرح را در استان شاهديم.

 • استاندار همدان: من باید با صدای بلند از اقدامات بی‌سابقه وزارت بهداشت در اجراي طرح تحول سلامت تشکر کنم/ اجراي طرح تحول سلامت در سطح كشورهاي منطقه بي نظير است
  استاندار همدان گفت: من باید با صدای بلند از اقدامات بی‌سابقه وزارت بهداشت و تلاش هاي وزير محترم بهداشت در اجراي طرح تحول سلامت تشکر کنم.

 • ایجاد کمیسیون دایمی هیات های امنای دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی در سراسر کشور
  موهبتی در نشست شوراي هماهنگي كلان منطقه ٣ در همدان به ایجاد کمیسیون دائمی هیات امنا اشاره کرد و گفت: بر این اساس تمامی مصوبات هیات امنا در این کمیسیون دنبال می شود و مباحث مشترک درکمیسیون دایمی ستاد و موضوعات اختصاصی هر دانشگاه در کمیسون دایمی هیات ا منای همان دانشگاه مطرح می شود.

 • معاون برنامه ریزی ، حقوقی و امور مجلس وزیر بهداشت: پایش برنامه عملیاتی تضمین کننده ادامه راه خواهد بود
  موهبتی گفت: بر اساس برنامه ششم توسعه تولیت نظام سلامت ازجمله بیمه های سلامت مشتمل بر سیاستگذاری ،برنامه ریزی،اعتبارسنجی و نظارت در وزارت بهداشت متمرکز شده است.